Про це повідомила депутат від «Свободи» Лариса Василишин у своєму депутатському зверненні до прокурора Львівської області, уповноваженому з прав людини і міському голові Львова, озвученому під час сесії 23 жовтня, передає кореспондент «Вголосу».

За її словами, йдеться про поширення конфіденційної інформації про дітей, батьків, педагогів (у тому числі конфіденційних даних щодо здоров’я школярів).

«На сьогодні у львівських закладах освіти «прохання» про збір даних переважно передаються усно або у вигляді телефонограми. Мета обробки даних не зазначається, а відповідно ці відомості можуть оброблятися незаконно. Такий збір даних дає змогу маніпулювати конфіденційною інформацією про дітей, батьків, педагогів», – каже Лариса Василишин.

Депутат закликала задля унеможливлення збору, використання та поширення  персональних даних  дітей, батьків, педагогів у закладах освіти Львова та з метою недопущення тиску на керівників і працівників освіти, провести відповідну перевірку.

Окрім того, в іншому своєму депутатському запиті на підстав звернення голів батьківських комітетів депутат Лариса Василишин закликала мера Львова відремонтувати аварійні ділянки фасаду Львівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів «Школи радості». Замінити тут старі вікна та облаштувати дитячий майданчик.