Про це сьогодні під час доповіді на сесії Львівської міськради повідомив директор ЛКП «Львіводоканал» Валентин Вольський.

За його словами, накриття каналізаційних колодязів гальмує брак коштів. Втім, сьогодні планують внести зміни до бюджету та виділити півмільйона гривень на закупівлю покришок.

Вольський запевнив, що на господарську діяльність підприємства не залишається нічого. Втім пообіцяв, що питання з люками буде вирішене в найкоротший термін.

«Ми обстежимо всі 100% люків які є, навіть люки інших підприємств», – запевнив він.

Лише минулого тижня, за його словами, підприємство заявило про викрадення 112 люків.

        Львівський депутат пропонує виготовляти люки з матеріалу, нецікавого для крадіїв

Як зазначив мер Андрій Садовий у Львові є понад 50 тис. люків, з них лише 20 тис. на балансі Львівводоканалу. Втім, за його словами, працівники водоканалу перевірять усі люки в місті.

Депутат Іван Гринда запропонував, аби сесія Львівської міської ради звернулась до начальника обласної міліції Львівщини Олександра Рудяка, аби він навів «шмон» у місті та за його межами за людьми, які приймають викрадені люки.

«Пропоную від сесії звернутись до начальника обласної міліції. Дитина, яка загинула, впала в люк, який був вкрадений. Хай в районі 20-30 км від Львова  Беркут, УБОЗ наведе шмон. Наші діти гинуть, а вони беруть в бомжів ці люки. Сьогодні проїхався вул. Луганською, де шалений рух, кожна друга решітка вкрадена», – наголосив Гринда.

Відповідне звернення до головного міліціонера області депутати проголосують наприкінці сесійного засідання.