Відео з акції виклали на сайті автономних націоналістів.

Відеоролик підписали: «Автономний Опір: Постріл Миколи Лемика».

На початку сюжету кілька секунд тривав надпис: «22 жовтня, 79 років тому, у львівському консульстві СРСР пролунав постріл, який здійснив член Організації Українських Націоналістів Микола Лемик, вбивши друга Сталіна та чекіста Олексія Майлова. Дана акція була протестом проти Голодомору 32-33 років."Автономний Опір", згадуючи цю неординарну подію, провів акцію, нагадуючи сучасній владі, що поміж українців вже з'являються нові Лемики, тільки вже під іншими прізвищами!».

На відео показано, як троє хлопців кладуть муляж під стіни прокуратури і поруч підпалюється символ їхнього руху, який вони називають «Ідеєю нації».

Далі на відео видно, як муляж людини з простріленою головою з табличкою «депутат» поклали біля Львівської обласної ради, ще один «труп» з надписом «мажор» - біля пам’ятника Тарасові Шевченкові.

Біля кожного муляжу активісти АО підпалювали символ свого руху та розкидали щось на зразок листівок.

На сайті Автономного Опору зазначено, що автономні націоналісти висловлюють свій протест проти репресій сім’ї Павличенків з боку держави та проти несправедливо великого терміну, на який засудили Віталія Запорожця, який врятував громаду свого села від рекетира в погонах.

«Тільки пряме народовладдя та знищення класової держави, що визискує українців, може принести нам визволення та дати справедливе народне правосуддя, яке завжди буде на боці правди, а не корумпованої міліції, олігархів та мажорів!», - описано на сайті АО.