Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Активісти із прапорами «Соколу» та гаслами «Слава Україні!» пройшли від Порохової вежі до Личаківського кладовища, де вшанували пам'ять загиблих військових на Сході Україні.

Як зазначив голова ВГО «Сокіл», заступник командира окремої штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї ОМБ Юрій Черкашин, завдання організації полягає у вишколі молоді для служби в Збройних силах України та інших військових формаціях для захисту незалежності нашої держави.

«До війни ми акцентували більше на спортивному вихованні молоді. Нині перейшли винятково на підготовку «соколят» до служби в Збройних силах України. І молодь сприймає такі зміни чудово, оскільки розуміє, що Українська Держава існує, поки на Сході військові на своїх штиках утримують московського окупанта. Однак бійці не можуть бути на фронті вічно, їх треба міняти. Тому ми виховуємо патріотичну молодь для участі в боротьбі з ворогом, яка вже буде підготовленою, а не новачками», – сказав Юрій Черкашин.

Він також додав, що цим маршем члени організації хочуть показати, що «Сокіл» є потужною та дієвою організацією.

«Марш – це заклик до вступу до «Соколу», заклик до підготовки і боротьби за майбутнє нашої держави. Окрім того, марш несе в собі підтримку політв'язнів, які є в Україні», – підкреслив голова організації.