Під будівлю митниці, як інформує кореспондент «Вголосу», громадські активісти прийшли з вимогою люстрації в.о. керівника відомства Ігоря Безсмертного та прозорості нових призначень.

У свою чергу представники бізнесу Львівщини під час зустрічі із керівництвом митниці цікавились, яким чином відбуватиметься реорганізація митниці і якою буде співпраця із ними.

«Ми домовилися про постійні зустрічі із громадськими активістами. В них є запитання стосовно того, як буде реорганізовуватися митниця, якими будуть нові заходи. Також люди цікавились новими призначеннями, як митниця співпрацюватиме з бізнесом. Ми проводитимемо діалог», – зазначив Безсмертний.

Разом з тим, він пообіцяв, що вже наступного тижня проведе зустріч із представниками ГО та бізнесу, аби обговорити їхні вимоги.

Зазначимо, митницю пікетували ті ж громадські активісти, які сьогодні вимагали керівника  АМКУ у Львові через блокування закупівлі бронежилетів для української.

Зокрема, люди виступили з вимогою негайної відставки в.о. керівника АМКУ Миколи Бараша та голови Львівського обласного територіального відділення АМКУ Андрія Басараби.