Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Активістів прийняв Володимир Брезден, перший заступник головного прокурора Львівщини. Громадські активісти висловили недовіру прокурору Львівщини Володимиру Гуралю та вимагали його громадської люстрації.

«Люстрація  - це не покарання за якісь злочин, це є покарання за причетність», - пояснив Максим Самотій – представник Спілки громадських організацій «Народовладдя».

Згодом у розмові з заступником прокурора він сказав, що громада вимагає звільнення прокурора, а не тільки люстрації: «Зараз необхідно, щоб громадськість мала довіру до прокуратури. Тому є вимога громадськості звільнити пана Гураля, бо громадськість йому не довіряє».

Крім громадських активістів на прийом прийшли підприємці Львівщини зі своїми скаргами. Це активісти ГО «Дорожній контроль Львів» пояснюють так: «На чиновників працюють політтехнологи, які розпорошують подібні акції і намагаються взяти під контроль громадські організації. Тому поки громадські організації, які мають свої позиції не зберуться і не само організуються – результату не буде».

Також вони розповіли, що певну частину громадських організацій вчора зібрали і запропонували вступити у спілку, проте «Дорожній контроль» ніхто не запрошував, що дуже обурило активістів.
 

Як повідомляв «Вголос», 4 квітня біля прокуратури Львівської області мав зібратись анонсований пікет з метою змусити головного прокурора Львівщини Володимира Гураля піти з посади. Однак на нього прийшли лише кілька активістів.