Сьогодні зранку на вул. Мазепи бригада швидкої допомоги не могла довезти до лікарні пацієнта у критичному стані. На дорозі вкотре утворився великий корок, в якому й застряг автомобіль медиків.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці розповіла голова первинної профспілкової організації КЗ “Львівський обласний центр екстренної медичної допомоги і медицини катастроф” та депутатка Львівської районної ради від “Європейської Солідарності” Людмила Гера.

За її словами, такий транспортний колапс є впродовж дня, затори в обидва боки. Машина екстреної медичної допомоги сигналила сиренами про необхідність проїхати до лікарні від вул. Грінченка. У салоні перебував пацієнт у невідкладному стані. Учасники дорожнього руху фізично не мали можливості пропустити швидку.

"Пане діючий "мер добрих справ", чому такий хаос у роботі транспорту. А де Ваші обіцянки про безпеку та комфорт львів’ян? Дорога по вул. І. Мазепи – це магістраль, якою машини швидкої транспортують пацієнтів у дві великі лікарні – дитячу на вул. П. Орлика та дорослу лікарню швидкої медичної допомоги на вул. І. Миколайчука", – наголосила Людмила Гера.

За словами Людмили Гери, якщо у машини швидкої допомоги увімкнені і світлові, і звукові сигнали, це означає, що її першочергово потрібно пропускати.