Як повідомляє ТСН, він відсидів половину терміну. Мати після лікування в психіатричній лікарні вже теж удома.

У пенітенціарній службі кажуть, що батько дітей-мауглі розкаявся. Згадують, що весь останній рік він лише і розповідав, як після звільнення намагатиметься забрати дітей додому.

Чи повернуть татові батьківські права, мають вирішити соціальні служби. Там запевняють, якщо й ухвалять позитивне рішення, обіцяють суворо контролювати процес виховання малюків.

Нагадаємо, рік тому соціальні служби і міліція знайшли двох дітей, які були немиті, брудні, з довгим волоссям і без будь-яких людських навичок. Як виявилося, батьки роками не випускали їх на вулицю, годували, чим доведеться, і жодним чином не розвивали дітей.  І молодшого Юрка, і старшого Любомира тоді соціальні працівники до карети швидкої допомоги несли на руках. Пересуватися самостійно малюки не могли, бо мали атрофовані кінцівки, а їхня мати лише обурювалася, адже нічого дивного у своїх дітях не вбачала.

Згодом матір дітей визнали неосудною і відправили в психіатричну лікарню, батько опинився за ґратами. Обох позбавили батьківських прав.