Як повідомляє кореспондент «Вголосу», учасники акції ліпили на автомобілі, що перешкоджали пішоходам рухатися тротуаром, відповідні наліпки.

«Наша акція має культурно-просвітницький характер, а наліпка на автомобілі радше інформативна, пояснює мету її організатор Андрій Кришталь. – Автовласник, який припаркувався із порушенням, не поважає культури, правил паркування – за це отримує такий «подарунок». Ми пояснюємо, що варто зупинитися і припаркуватися неподалік центру або на підземному паркінку, що біля готелю «Ріус». Треба піднімати духовний рівень водіїв».

Деякі водії обурювалися акцією громадських активістів, звертали увагу на те, що ніхто не має права торкатися їхньої власності, інші як от пан Ігор вважали, що акція проводиться в контексті передвиборчої агітації.

Були й такі водії, які пропонували апелювати у першу чергу до влади і ліпити на міського голову,  архітектора наліпки з вимогою створювати підземні паркінги, спонукати владу до їх будівництва. Наприклад, пан Тарас, на авто якого наліпили відповідну наліпку, каже, що він бізнесмен і йому мають створити умови для паркування, але водночас сам особисто ніколи не звертався до влади з такою вимогою. Вважає, що це робота громадських діячів.

Ще один автолюбитель вважає, що так паркуватися, як деякі водії, – це неповага до людини. У багатьох випадках не тільки дитяча коляска не проїде, а й пішохід не пройде, відтак люди ходять по зелених насадженнях, витоптують їх.