Як інформує кореспондент Вголосу, учора на сесії депутати погодили придбання житлового будинку на вул. Тракт Глинянcький, 59 для дитячого будинку сімейного типу.

Вартість будинку, площею 268,2 кв. – 1 млн. 798 тис. грн. Будівля, окрім цокольного приміщення, має два поверхи, крім того є огороджена прибудинкова територія. Помешкання готове до заселення, однак наразі там немає меблів.

«Кількість дітей-сиріт у Львові не зменшується. За 2012 рік в місті на 118 збільшилась кількість дітей-сиріт та дітей позбавленого батьківського піклування. Цього року такий статус набули ще 70 дітей. Загалом на обліку відділів у справах дітей, станом на 1 вересня перебуває 628 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Більшість перебувають під опікою громадян, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, проте 60 з них живуть в закладах інтернатного типу», – відзначає у пояснювальній записці начальник відділу у справах дітей Ростислав Тимків.

На сьогодні, за його словами, у місті є 12 прийомних сімей, які виховують 15 дітей, з них 3 сім’ї створили цього року. Крім того, з 2006 року в місті почав функціонувати перший будинок сімейного типу, в якому виховують 10 дітей, серед них двоє – рідні.