Це місце обрано не випадково. Саме поблизу собору св. Юра на початку жовтня було знайдено мертву новонароджену дитину. Цей малюк міг би жити, якби жінка залишила дитину у «Вікні життя». «Надзвичайно прикро, що такий випадок стався. Це ще раз свідчить про те, що «Вікно життя» сьогодні є надзвичайно затребуваним. У цивілізованих країнах не повинно траплятись подібних випадків. Саме тому такі анонімні пункти є в усіх європейських країнах», - пояснив ініціатор проекту «Вікно життя», народний депутат України Петро Писарчук.

За його словами, організатори проекту не обмежуватимуться лише відкриттям таких пунктів: «Ми звернулись по допомогу до Церкви, лікарів, громадських організацій, студентів, щоб провести широку інформаційну кампанію. Інформаційні буклети буде розповсюджено у навчальних закладах, гуртожитках, інтернатах, в усіх жіночих консультаціях області. Також для школярів, студентів, вихованців інтернатів буде організовано зустрічі із авторитетними людьми, аби попередити ці страшні випадки».

Петро Писарчук висловив подяку усім, хто долучився до проекту. «Без підтримки і розуміння влади, Церкви, лікарів, громадських організацій, ми не змогли б реалізувати такий проект. Вдячний їм за те, що спільними зусиллями ми можемо робити такі потрібні речі», - сказав П.Писарчук.

Ініціатор «Вікна життя» також повідомив, що хлопчика, підкинутого в липні у «Вікно життя» при Львівському державному перинатальному центрі, вже усиновлено. «Є вислів: рятуючи життя дитини – рятуєш цілий світ. Це справді так. Хлопчик потрапив у чудову сім’ю, він оточений любов’ю, ніжністю і турботою. Хто знає, може саме цей малюк колись змінить наш світ. Ця дитинка – свідчення того, що усі наші зусилля не даремні».

Петро Писарчук пообіцяв, що зі свого боку опікуватиметься кожною дитиною, знайденою у «Вікні життя».