Голова ЛМГО „Скнилівська трагедія” Стефан Козак планує завтра відкрити рахунок у „Кредитбанку”, на який перераховуватимуться кошти на спорудження пам’ятнику „найбездарнішому міському голові Львова Любомиру Буняку”.
Про це Стефан Козак повідомив "Вголос" особисто.
Таким чином Стефан Козак і ЛМГО „Скнилівська трагедія” підтримує ініціативу голови ЛОК НРУ Ярослава Кендзьора, від якого й надійшла пропозиція створити такий пам’ятник.
За словами Стефана Козака, вже обрано місце, де буде стояти пам’ятник, -- під мостом навпроти каплички на Скнилові. Щоправда, місце встановлення пам’ятника ще не погоджено з Ярославом Кендзьором, однак Стефан Козак припускає, що голова ЛОК НРУ буде не проти.
Місце під мостом вибрано не випадково: Стефан Козак розповів, що саме туди ходять в туалет усі, кому випадає така потреба, оскільки у околиці немає жодного туалета. Отож, пам’ятник планується створити у формі скульптури пісуара над архітектурною композицією, під якою справді будуть споруджені справжні пісуари. Скористатися ними можна буде безкоштовно.
Стефан Козак вважає, що жодних проблем із погодженням спеціальних комісій у міській раді не повинно бути, оскільки така пропозиція тільки вирішить проблему відсутності міського туалету. Ним, наголошує голова „Скнилівської трагедії” охоче б скористалися відвідувачі каплички, які щотижня вшановують пам’ять загиблих.
Станом на сьогодні вже архітектор Ігор Подоляк вже розробив ескіз пам’ятника.