«Звільнення людини, яка перебуває на лікарняному, є не лише порушенням чинного трудового законодавства, а й проявом цинізму», ‒ заявив кореспонденту Вголосу, коментуючи Указ про своє звільнення, екс-голова Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Сендак.

«Я переконаний, що Президент Янукович навіть не в курсі усіх справ, пов’язаних із ситуацією на Львівщині. Голів РДА в Україні сотні і які папери йому підсунули відповідні служби, ті й він підписав. Тут виникає питання до структур облдержадміністрації, які такими навколо кадровими іграми вводять в оману Кабмін та адміністрацію Президента», – зазначив М.Сендак.

Він розповів, що потрапив у лікарню ще у четвер, 25 жовтня. На госпіталізації настояли лікарі, оскільки у керівника району піднявся тиск й виникла загроза здоров’ю. Про своє перебування на лікарняному М.Сендак повідомив відповідні служби.

Екс-голова райдержадміністрації висловив припущення, що його звільнення пов’язане із критикою, яку він висловлював перед виборами на адресу керівництва облдержадміністрації. Він також наголосив, що при його звільненні було порушено процедуру та трудове законодавство, оскільки про наступне звільнення депутата заздалегідь необхідно повідомляти відповідну раду, в даному випадку Львівську обласну раду.

М.Сендак розповів, що його лікування потриває ще кілька тижнів. Після виходу з лікарні він вивчить питання продовження справи із своїм звільненням у відповідних судових органах.

Як повідомляв Вголос, 2 листопада Президент Віктор Янукович підписав розпорядження про звільнення Михайла Сендака з посади голови Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області.