Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Із заявлених понад 1 тис. позовів вказаної категорії понад 800 уже задоволено, а сума, на яку реально виконано рішення судів, перевищує 78 млн. грн.

За результатами перевірок законності відчуження та надання в оренду такого майна до судів подано позовів на суму понад 50 млн. грн. Зокрема визнано недійсним рішення виконавчого комітету та скасовано свідоцтво про право власності на приміщення в центральній частині м.Львова, на вул. Куліша, площею понад 3 тис. кв. м та вартістю більше 3, 4 млн грн. Відтак, вказану будівлю повернуто законному власнику – державі.

Судами задоволено уже 136 позовів прокурорів у цій сфері, відтак попереджено незаконне надання 132 га земель державної та комунальної власності, вартістю 65 млн. грн. При цьому, у провадженні судів перебуває ще більше 200 позовних заяв прокурорів щодо земель, площею 33,5 га, вартість яких перевищує 52 млн. грн.

За 9 місяців цього року до суду подано заяв про стягнення нарахованої та невиплаченої заробітної плати на загальну суму більше 2 млн. грн. На виконання рішень судів працівникам підприємств уже виплачено більше 3 млн. грн. заборгованої зарплатні.