Завтра, 27 травня, Кабмін прийматиме рішення про створення Львівської ОТГ. Цим самим чиновники вирішать долю мільйонів людей.

Про це в ефірі "Народного толк-шоу" сказав нардеп від партії "Європейська солідарність", ексголова Львівської ОДА Олег Синютка.

"Львів є був та залишатиметься твердинею європейських цінностей. Без Львова немає України. Це місто завжди впливало та впливатиме на долю всієї країни. Тому питання про Львівську ОТГ дуже серйозне. І те, що відбувається зараз - це коли один псефдореформатор заявив, що він хоче експериментувати, а місцевий недолідер на це легко погодився. Зараз відбувається експеримент над Львовом. Це через те, що громада міста дивитись на напрямок розвитку країни, а влада міста бачила все по-іншому.

Зараз львівська містечкова влада шукає допомоги в Зеленського. А що ж відбувається у Львові? Зараз місто активно забудовуються, а будівельна мафія творить бал. Де садочки, школи, громадський транспорт? натомість у нас ростуть лише багатоповерхівки. І ця будівельна мафія хоче все більшого, бо їм потрібна земля. Саме для того вона хоче приєднати до міста інші території", - пояснив Синютка.