Про це в коментарі «Вголосу» розповіла фахівець з комунікацій регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Уляна Мацько.

Вона запевнила, що всі колишні військові отримали кваліфіковану юридичну допомогу.

«У Львові діє мобільний консультаційний пункт з безоплатної правової допомоги для учасників АТО, розміщений у військовому госпіталі (вул. Личаківська, 26). Упродовж місяця, від початку роботи, до центру по консультації звернулися 23 колишні військові. Усі питання стосувалися правової допомоги в реалізації пільг, передбачених законодавством для учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей», – пояснила фахівець.

Уляна Мацько також додала, що за потреби центр залучає адвокатів – спеціалістів у сфері соціального захисту, які безоплатно допомагають учасникам АТО під час захисту своїх прав.

«За потреби ми залучаємо адвокатів, які укладають контракт з регіональним центром для надання безоплатної правової допомоги бійцям. У такий спосіб вони відстоюють права учасників АТО», – пояснила вона.

У найближчій перспективі регіонального центру – відкриття  ще одного мобільного пункту у Винниках. Наразі спеціалісти шукають вільне приміщення, де працюватимуть юристи.

Детальну інформацію можна отримати через мережу центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги за телефоном: 0 800 213 103.