До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДОМ вони роздавали безкоштовні презервативи та інформаційні листівки. З запалених свічок волонтери виклали символічну червону стрічку.

 

Крім того, усі перехожі могли долучитися до акції, на великих банерах вони писали побажання та малювали малюнки на тему СНІДу.

За словами керівника проекту, волонтерки Оксани Фішкіс, вони вирішили підтримати цю акцію, бо кількість ВІЛ-інфікованих в Україні – постійно збільшується і наша держава є сумним лідером за цим показником.

«Ми хочемо показати людям, що ця проблема є і молодь готова з нею боротися», – підкреслила Оксана.

 

Підтримав активістку ГО «Разом» депутат Львівської обласної ради від партії «УДАР» Іван Горон, який наголосив на тому, що пріоритетом партії є підтримка громадських ініціатив та третього сектору, зокрема.

«УДАР» не міг проігнорувати цю акцію і активно долучився до її проведення та організації, адже вона стосується найдорожчого, що має людина – здоров’я, а тема боротьби зі СНІДом для України і Львівщини, зокрема, як ніколи актуальна!” – прокоментував подію обласний обранець-”ударівець”.

До речі, акція «Захисти своє кохання!» за підтримки партії «Удар» відбулась не тільки у Львові, подібні заходи пройшли й у інших населених пунктах Львівщини, зокрема у Червонограді, Раві-Руській, Дублянах та Жовкві.