Про це сьогодні під час прес-конференції заявив начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради Володимир Зуб, передає кореспондент «Вголосу».

«З 11 по 18 січня у Львові зафіксовано 4 тисячі 534 випадки захворювання на ГРВІ, половина з яких – це діти від 0 до 18 років. Нині ситуація прогресує. За три дні цього тижня на ГРВІ захворіли 4 тисячі 728 осіб, серед яких 2 тисячі 263 дитини. Зокрема, у понеділок зафіксовано 1605 випадків ГРВІ, у вівторок – 1490, у середу – 1633. Ми прогнозуємо, що до кінця тижня ця цифра подвоїться», – наголосив Володимир Зуб.

Він також підкреслив, що ГРВІ для більшості людей є неважким захворюванням, оскільки, відповідно до статистики, лише близько 3,5% усіх хворих пацієнтів на ГРВІ можуть мати ускладнення, зокрема пневмонію.

«Станом на сьогодні в стаціонарах Львова з діагнозом «пневмонія» перебувають 79 осіб, серед яких 22 дитини. Це не лише вірусні пневмонії, а й бактеріальні. Троє людей – важко хворі, двоє – на вентиляції легенів», – зазначив начальник управління.

Як писав «Вголос», минулого тижня у Львові від грипу померла 40-річна жінка.

Лікарі впевнені на 90%, що в померлої львів’янки був «свинячий грип».

В Україні кількість померлих від грипу зросла до 60 осіб.