23 листопада у Львові відбудеться засідання круглого столу «Перспективи розвитку туристичної інфраструктури Карпатського регіону».

У засіданні круглого столу візьмуть участь туристичні підприємства і урядові організації, які вважають розвиток внутрішнього туризму одним із пріотрітетних завдань своєї роботи і прямим продовженням державної політики Міністерства культури і туризму України.

Також передбачається, що у засіданні круглого візьме участь Голова державної служби туризму та курортів України Анатолій Пахля, а також керівництво провідних туристичних підприємств регіону, зокрема санаторно-курортного комплексу «Трускавецькурорт», діагностичного лікувально-реабілітаційного курортного комплексу «Ріксос-Прикарпаття», пансіонату «Славський», готелю «Сitadel Inn Hotel Lviv», Прем'эр Готелю «Дністер», а також керівництво представницького філіалу «Тревел Профешнл Груп» у місті Львів.

В межах круглого столу обговорюватимуться існуючі досягнення, перспективи розвитку, а також невирішені проблеми і актуальні питання для туристичної галузі м. Львова та Карпатського регіону.

Адреса: м. Львів, вул. Матейка 6, готель «Дністер», 9-й поверх, велика зала. Початок - 12:00