Сьогодні, 27 грудня, представники громради при Львівській облдержадміністрації вакцинувались від кору.

Про це повідомили у ГО "Розвиток громади".

Це зробили, аби привернути увагу суспільства до необхідності обов’язкового щеплення від смертоносної хвороби, на яку з початку року на Львівщині захворіли понад 3 тис осіб. Метою акції є показати, що вберегтись від кору можна лише за допомогою вакцини.

"Ми бачимо, яка, наразі, складна ситуацію зі захворюванням на кір у нашій області. Відтак посилення просвітницької роботи є вкрай необхідним і важливим кроком для повернення довіри людей до щеплення, оскільки отримати імунітет від кору можна лише двома способами — перехворіти, або вакцинуватись", — розповіла член Громадської ради при ЛОДА Оксана Грет.

До акції також долучились громадські активісти, журналісти та просто небайдужі люди. Щеплення відбулось у Західноукраїнському дитячому медцентрі.

Нагадаємо, що минулого року по Україні було зафіксовано близько 30 випадків смерті від кору. Смертоносне захворювання дає небезпечні ускладнення: енцефаліт, отит та пневмонію. Найбільше, на жаль, потерпають діти, батьки яких відмовляються від їхньої вакцинації.

"Щоденно медики вакцинують близько тисячі школярів, зокрема, минулого тижня вакцинували більше 4,5 тис. дітей. Щеплення проводили і до початку кампанії, однак, якщо у січні захворюваність становила 500 випадків в тиждень, то впродовж останнього тижня — близько 300 випадків",  — додала Оксана Пушкарьова, експерт із епідеміології Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.