В найближчі 2 роки у Львові можуть збудувати новий, сучасний медичний заклад — Центр матері та дитини.

Про це повідомив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак у Facebook.

Інвестором хоче стати успішний в Україні та США підприємець, українець за походженням.

"Сьогодні спілкувалися з директорами Лікарні швидкої медичної допомоги — Олегом Самчуком і Мар‘яною Свірчук, які розповіли, що цей центр буде єдиною та унікальною установою в Західній Україні", - зазначив Маркіян Лопачак.

За словами секретаря ЛМР, центр надаватиме високоспеціалізовану медичну допомогу дітям з вродженими вадами, дітям, народженим раніше терміну, та матерям з екстрагенітальними патологіями. Також він матиме сучасне пологове відділення, неонатологію, малюкову кардіохірургію та антинатальну хірургію

"Це забезпечить збереження "теплового ланцюга", коли відразу після народження дитини фахівці зможуть прооперувати малюка. Простими словами — замкнений цикл медичних послуг в одній будівлі. І як наслідок — зниження рівня смертності серед дітей з вродженими патологіями", - додав секретар ЛМР.

Маркіян Лопачак також зауважив, що Львівська дитяча лікарня, на жаль, не надає таких медичних послуг. Натомість новий центр у співпраці з нею зможе відкрити нові можливості в розвитку медицини Львова.

"Єдине, що треба від міської ради — згода на це будівництво поряд з Лікарнею швидкої медичної допомоги. Відповідну ухвалу депутатський корпус розгляне на сесії вже 22 квітня", - прокоментував Лопачак.