Про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Віктор Щир, передає кореспондент «Вголосу».

За словами Віктора Щира, маршрут буде запроваджений відповідним рішенням виконавчого комітету, у відповідь на вимогу мешканців смт. Брюховичі. Новий автобус курсуватиме за таким маршрутом: Сихів, вул. Червоної Калини (дитяча поліклініка) – вул. Угорська – вул. Панаса Мирного – вул. Івана Франка – вул. Вітовського – вул. Вербицького – вул. Степана Бандери – вул. Коротка – вул. Братів Міхновських – вул. Комарова – вул. Сорохтея - вул. Бортнянського – вул. Луцького – вул. Тараса Шевченка – вул. Брюховецька – вул. Незалежності України, смт. Брюховичі.

Як зауважив Віктор Щир, запланована на Сихові кінцева маршруту біля дитячої поліклініки, покращить транспортне сполучення саме для мешканців, які живуть поблизу ринку Шувар. Адже у ранішні години пік, звідти годі добратися до центру міста.

Він також зазначив, що за чисельними пропозиціями львів’ян, в управлінні транспорту та зв’язку також врахували, аби автобусний маршрут курсував поблизу вул. Стороженка, де зосереджені Галицькій та Сихівський районні суди Львова.

«По самій вул. Стороженка автобус не їздитиме, в зв’язку з технічними причинами, ширина цієї вулиці не дозволяє, аби рух громадського транспорту там був безпечним», - зауважив Віктор Щир.

На маршруті курсуватиме від 10 до 15 автобусів з інтервалом руху 10-15 хв. Початок руху о 6:30, кінець о 22:30. Маршрут обслуговуватимуть автобуси типу «Богдан» та «Еталон».