Як повідомляє кореспондент Вголосу, основними цілями договору є поширення серед громадськості Львова загальнолюдських християнських цінностей та ідеалів, здійснення просвітницької діяльності, залучення можливих доброчинних інституцій для надання благодійної допомоги та проведення конференцій і семінарів.

Як повідомив начальник управління охорони здоров‘я ЛМР Володимир Зуб, до підписання договору учасники готувалися три місяці. Ініціатором такої співпраці стала комісія у справах душпастирства охорони здоров‘я Львівської Архиєпархії УГКЦ.

«Сьогодні ми відчуваємо нагальну потребу впровадження в лікувальних закладах капеланства. У нас в лікарнях є каплички, місця, де люди можуть звернутися до Бога, але справжнього капеланства, на жаль, немає. Думаю, це якраз буде один із основних пунктів, які ми повинні спільно реалізувати. В нас є достатньо пацієнтів, які дуже потребують саме духовної підтримки» - зазначив Володимир Зуб.

За його словами, попри те, що лікарні створені перш за все для пацієнтів, треба пам‘ятати і про медичних працівників, яким теж потрібна духовна підтримка.

Як зазначив голова комісії у справах душпастирства охорони здоров‘я Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Володимир Мощин, у семінарії Святого Духа на Сихові є предмет «душпастирська охорона здоров‘я», якому з цього року будуть надавати пріоритети, розвивати та запрошувати для інформаційних лекцій лікарів.

«Служіння хворим та тим, хто цих хворих обслуговує, є невід‘ємною частиною місії церкви. Сьогодні місія церкви – проповідувати слово Боже та оздоровлювати хворих, як це робив Христос. Тому відтепер же душпастирська опіка працівників закладів охорони здоров‘я та їхніх пацієнтів відбуватиметься ще більш інтенсивно та злагоджено, що обов‘язково дасть добрі результати» - сказав о.Володимир.