Про це Вголосу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області. 

Працівник відділу дозвільної системи належним чином не вів облік власників травматичної зброї. Також при виявлені в окремих осіб прострочених дозволів на придбання, зберігання і користування зброєю він не вживав заходів для анулювання таких дозволів.

Прокуратура Львівської області винесла постанову про порушення дисциплінарного провадження щодо вказаного працівника відділу, яку скеровано начальнику ГУ МВС України у Львівській області для розгляду. 

Крім того, органи прокуратури за наслідками перевірки пред’явили 4 адміністративні позови про примусовий розпуск (ліквідацію) громадських формувань з охорони громадського порядку.

До прикладу, прокурор Залізничного району Львова пред’явив  адміністративний позов до суду про ліквідацію громадського формування «Добровільна народна дружина при Залізничному РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області». 

Під приводом членства у вказаному формуванні більше сотні осіб отримали право на володіння травматичною зброєю, однак, як з’ясувалося, не виконували своїх основних завдань.

Аналогічні адміністративні позови пред'явили прокури Шевченківського, Сихівського та Личаківського районів  Львова. 

Також прокуратура з’ясувала, що лікарсько-консультативна комісія  Львівської обласної госпрозрахункової поліклініки видала медичні довідки на перереєстрацію травматичної зброї без наявності у громадян відповідних сертифікатів, які засвідчують відсутність протипоказань до отримання дозволу на право зберігання, носіння та використання такої зброї.

За результатами проведеної перевірки прокуратурою Львівської області підготовлено подання в ГУОЗ ЛОДА про усунення зазначених порушень та притягнення до дисциплінарної відповідальності винних осіб.