Львівський обласний виборчий штаб Олександра Мороза висловив своє обурення тим, що сьогодні вночі у Львові листівки Олександра Мороза заклеєні листівками Віктора Ющенка. Про це „Контекст-медіа” заявив керівник обласного виборчого штабу Олександра Мороза Євген Таліпов.
„Буквально все, що можна було позаклеювано, і на ринках, всюди. Видно тільки синій колір та голова Сан Санича. Все інше – Ющенко”,― сказав він.
Євген Таліпов вважає, що такі дії штабу Віктора Ющенка є неприпустимими з огляду на існування угоди між обласними виборчими штабами віктора Ющенка та Олександра Мороза про чесні вибори.
„Виходять подвійні стандарти та подвійна гра з боку ющенківців”, ― сказав він.
„Я звертаюся до керівника обласного штабу Віктора Ющенка Петра Олійника, якщо ми щось декларуємо, то ми повинні і сповідувати це”. ― зазначив Євген Таліпов.
2 серпня кандидати у Президенти України Віктор Ющенко та Олександр Мороз підписали „Угоду про чесні вибори”. 19 серпня керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник та керівник Львівського обласного виборчого штабу Олександра Мороза Євген Таліпов підписали угоду про чесні вибори на регіональному рівні.
10 жовтня у Львові очікується візит кандидата в президенти Віктора Ющенка.