Про це «Вголосу» повідомив активіст ГО «Розвиток громади» Роман Дуда.

За його словами, під час останніх перемовин було досягнуто домовленості, що забудовники призупиняють будівництво, надають повний пакет документів на будову для ознайомлення людям, які мешкають у будинках поруч, та обговорюють із ними ситуацію. За словами активіста, таким чином сторони мали б дійти компромісу.

«Але на даний час компромісу немає. Вони то починають будівництво, то припиняють. Тому, люди поставили намет перед в’їздом на будмайданчик і не пропускають туди їх працівників, не дозволяють щоб вони провадили там роботи», – розповів Роман Дуда.

За його словами, намет стоїть вже 2 дні, там постійно чергують два активісти. Підуть активісти лише тоді, як забудовники виконають їх вимоги.

«По-перше, будівництво має бути зупинене. По-друге, має бути згода громади. По-третє, проект, який в них є, – абсолютно не відповідає будівельним нормам. Там у грунті є карстові породи, а вони на тому хочуть будувати 12-поверховий будинок, який там не може стояти, бо він з часом може просто завалитись», – сказав активіст.

Як повідомляв «Вголос», з весни цього року у Львові одна з компаній почала реалізацію проекту «Набережний квартал», що передбачає зведення житлового комплексу на вул. Пулюя. Квартал позиціонують як престижний, проте ціни на квартири у ньому достатньо низькі – 5900 грн/кв м. Щодо будівництва цього кварталу виникає низка серйозних запитань, на які поки що громадськість отримала дуже мало відповідей

А 23 червня на ім’я прокурора Львівської області Володимира Гураля була зареєстрована заява про вчинення злочину, а саме – внесення неправдивих відомостей у Декларацію на початок виконання будівельних робіт на вул. Пулюя, яка була видана замовнику ТЗоВ «Діексбі інтернешнл» 2011 року.