Про це «Вголосу» повідомила мешканка Брюховичів, яка була шокована, побачивши техніку з маршрутки.

Жінка розповіла, що військова техніка наразі не рухається, однак пасажири запанікували, побачивши дуло, направлене на автобус.

«Коли маршрутка в’їхала в поворот, ми побачили колону бронетехніки. Особливо всіх налякало дуло, спрямоване на автобус. Ми просто не знали, чого очікувати. Виглядало, ніби тут хочуть зробити якийсь блокпост», – розповіла пасажирка.

Начальник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександр Поронюк у коментарі «Вголосу» розповів, що дійсно військова техніка може переміщатися територією області, зважаючи на ситуацію в державі, а також те, що в понеділок на Львівщині стартують масштабні українсько-американські тактичні навчання «Репід Трайдент – 2015».

Олександр Поронюк зазначив, що в Міноборони не повідомляють про переміщення своїх військових колон, однак попросив людей не панікувати і запевнив, що «жодних переворотів» військові не роблять.

Як писав «Вголос», 20 липня у Львівській області на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон) розпочнуться українсько-американські тактичні навчання «Репід Трайдент – 2015». Участь у маневрах візьмуть представники армій 18 країн.