Про це інформує прес-служба управління.

Правоохоронці з усіх райвідділів міліції Львова, кадрового апарату Львівського міського управління міліції, а також інспектори ДАІ навчалися правильно проникати у приміщення (квартиру), знешкоджувати озброєних злочинців, відстежувати розтяжки та відпрацьовували прийоми рукопашного бою.

«Ми проводили навчання в умовах, максимально наближених до реальних. Для цього відтворили звичайну квартиру, інструктори виступали в ролі злочинців і були озброєні холодною та вогнепальною зброєю. А завданням для міліціонерів було правильно проникнути у приміщення і знешкодити злочинця. При цьому ми імітували розтяжки з гранатами, які теж треба було помітити», – розповів старший інспектор тренінгового центру, майор міліції Володимир Савка.

Правоохоронці, які проходили курс навчання, крім проникнення в умовну квартиру, також складали нормативи зі стрільби з пістолета в тирі та відпрацьовували з інструкторами прийоми рукопашного бою.

«Такі заняття проводити необхідно, особливо за теперішніх умов, коли на Сході України триває антитерористична операція, а в деяких містах відбуваються терористичні акти. Інструктори вчили нас не лише правильно протидіяти озброєним злочинцям, а й пам'ятати про безпеку навколишніх та свою власну», – зазначив працівник Львівського міського управління міліції, прапорщик міліції Андрій Ляскевич, який проходив навчання в тренінговому центрі.