Місця в готелях на час проведення Євро-2012 вже зарезервовані.

Про це повідомив заступник начальника управління культури і туризму, начальника відділу мистецтв і туризму Львівської облдержадміністрації Андріан Кліщ.

„На час проведення матчів усі місця в готелях заброньовані. Навіть у тих, які ще не збудували”, — сказав він.

Як він пояснив, 2 готелі зарезервовані повністю, по решту тривають переговори. Кліщ також додав, що в основному переговори ведуть потужні бізнесові корпорації, які не афішують цей факт. „Думаю ніхто не дасть офіційної інформації, але такий факт є”, — додав він.

„Щоб перевірити, я б порадив попробувати забронювати номер. Думаю у відповідь ви почуєте або відмову, або те, що такої можливості немає”.

Кліщ також з прогнозував, що ціни на проживання в готелях Львівщини по мірі наближення 2012 року будуть зростати.

„Звичайно ціни будуть рости, але все це залежить від конкуренції. Якщо у нас буде 10 готелів — то ціни будуть просто космічні, а якщо 200 — то навпаки низькі. Чому у нас зараз високі ціни? Бо в нас немає готелів”, — сказав він.

Зараз у Львові знаходиться близько 30 готелів. Вчора голова Львівської ОДА Петро Олійник наголосив, що до 2012 року потрібно збудувати як мінімум 20 нових готелів.

Протягом 2006 року кількість готелів на Львівщині зросла на 58% — з 58 до 92 одиниць.

У грудні Львівська міськрада виділила 20 земельних ділянок для будівництва готелів до проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Окрім того, місто має намір виставити на аукціон 3 ділянки біля стадіону „Україна” для будівництва готелів.

Також до аукціону готують такі ділянки за такими адресами: вул. Стуса, 20 - Тернопільська, 8 (площа 0,91 га), вул. Вернадського (проектована) - Стрийська, 193 ( площа 2,10 га), на вул. Стрийська, 197 ( північна частина ВАТ “Квіти Львова”) (площа 2, 50 га). Одна із пропонованих ділянок — у районі аеропорту “Львів” на вул Любінській, 168 – Ряшівській та ін.