Користувач соцмережі Тарас Кінах запостив фото будинку, з даху якого разом із снігом та льодом звисає цегла, що може у будь-який час впасти на людей, що проходять по вулиці Джерельна, 57, що неподалік центру Львова. Свій пост чоловік розмістив у групі гаряча лінія міста Львова.

Читачі обурюються такою бездіяльністю комунальних служб міста і пропонують переслати це фото міському голові Садовому: "Перешліть фото Садовому , а ще краще приведіть його і поставте під тим жахом. Не відпускайте, поки не впаде той жах додолу .Щоб знав!". Є й такі, що захищають Андрія Садового, мовляв, самі ставайте під тим дахом. Однак читачі соцмережі все-таки наголошують, що це не той випадок, коли мешканці будинку на Джерельній, 57, можуть самі собі дати раду із навислою цеглою. Очевидно, що для усунення такої небезпеки потрібна спеціальна техніка.

Ще одна користувачка соцмережі Ksenia Kolosova , відповідаючи на коментар захисниці Садового Gloria Sfida (нік, що радше нагадує фейсбучного бота) наголошує, що " правильно ви кажете в "доброго господаря", але Садовий таким не являється. І він кращє б йшов туалети мити, якщо не здатний за 16 років у місті щось змінити!"

Інші дописувачі під постом запитую про суми за комунальні послуги, куди ж йдуть ці кошти, які мешканці будинків оплачують за квартплату.

Wanda Gurska  Олег Максимович, про що ви говорите...повна дурня! Приватизовані квартири, а не будинки, це по-перше, а по -друге.

МИ ПЛАТИМО НЕ МАЛІ СУМИ ЗА УТРИМАННЯ ЦИХ БУДИНКІВ!!!! КУДИ І КОМУ ІДУТЬ ЦІ КОШТИ!!!!!! Скільки можна з людей робити баранів.