Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Як зазначив інженер ЛКП «Львівводоканал» Євген Федосєєв, комбінований каналопромивочний і мулокачальний автомобіль-цистерна на базі шасі MAN провалився, коли заїжджав виконувати ремонтні роботи.

«Машина заїжджала виконувати роботи, і в цей момент утворилося провалля. Машина, наповнена водою, правим колесом пішла під землю. Зараз чекаємо на аварійну техніку, за допомогою якої витягуватимемо автомобіль», – пояснив інженер і додав, що ситуація не є критичною і автомобіль не постраждав.

Своєю чергою, начальник зміни рятувальної служби ДСНС у Львівській області Сергій Макаренко сказав, що проблеми з рятуванням автомобіля все-таки будуть.

«Автомобіль, наповнений водою, важить близько 20-ти тонн, і для того, щоби його витягнути, потрібна серйозна техніка. Наш рятувальний автомобіль SAAB уже виїхав на допомогу. Проте не зрозуміло, як він сюди заїде, бо під його вагою може уторитися ще одне провалля. До того ж навкруги багато проводів, які заважатимуть рятувальним роботам», – підкреслив рятувальник.

Разом з цим начальник зміни не сказав, скільки часу знадобиться для того, щоб витягнути автомобіль-цистерну.