Тренажерний зал обладнали в комунальному приміщенні, яке впродовж тривалого часу перебувало в жалюгідному стані. Голова Ліги культуризму Львова, депутат міської ради від ВО «Свобода» Святослав Шеремета каже, що завдяки фінансовій підтримці меценатів та активістів громадської організації в стислі терміни вдалося створити в цьому приміщенні спортивний клуб європейського рівня. Фітнес-клуб «Ліга» досить просторий – 164 м.кв., з високими стелями, оснащений тренажерами, олімпійськими штангами, гантелями, біговими доріжками, тренажерами-велосипедами та іншим спортивним обладнанням тощо.

«Тренажери встановлені тут використовують для силової підготовки футболістів такі провідні клуби, як ФК "Барселона", "Мілан", ФК "Динамо-Київ" тощо», – розповідає Святослав Шеремета.

За словами депутата, головне завдання центру – пропаганда спорту, а не заробляння грошей.

«Вартість місячного абонементу становить 100 гривень тоді, як у конкурентів – щонайменше 200. Такі ініціативи заслуговують не лише поваги, а й державної підтримки», – переконаний секретар Львівської міської ради свободівець Василь Павлюк.

«Я вважаю, що міська влада сьогодні мала б насамперед звернути увагу на такі речі і в наступні роки закладати гроші в бюджеті для створення аналогічних спортивних закладів в інших районах міста», – заявив пан Павлюк.

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді переконаний, що за умови ефективної співпраці влади і громадських організацій у місті можна створити мережу соціальних спортивних центрів. «Ми маємо позитивний приклад, коли громадська організація бере приміщення й не змінює його цільового призначення. Приміщення не здали в суборенду, як це часто робиться, а створили сучасний тренажерний зал із соціальним навантаженням. Я переконаний, що завданням депутатського корпусу є підтримка таких проектів і надалі», – зазначив Маркіян Лопачак.