По всьому місту розвішано гасла та влаштовуються флеш-моби.

Мовну кампанію вже підтримали сотні тисяч українців. Не залишились осторонь і підприємці, які дозволили наклеїти наліпки із гаслом «Нас єднає мова» на вітринах своїх магазинів та кав’ярень.

Ініціатором кампанії виступив представник Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина», заступник голови Львівської обласної організації ГО «Фронт змін» Ігор Васюник. За його словами, кампанія стартувала у місті першого липня і поширюватиметься по всій Україні.

Ціль кампанії – акцентувати увагу на неможливості розбудови України без державної мови, як державотворчого та об’єднуючого фактору.

«Це не відповідь на антиукраїнський закон Колесніченка-Ківалова, а принцип на якому повинна базуватись державницька позиція. Спроба ввести другу державну мову – це злочин проти держави та українського народу, це ще одна здача національних інтересів. В гаслі «Нас єднає мова» закладено великий філософський та державницький зміст».

Це гасло – живе, наступальне і абсолютно позитивне. Ми не створюємо жодного протистояння та агресії, ми акцентуємо увагу на неможливості розбудови України без державної мови, як державотворчого та об’єднуючого фактору», – розповів Ігор Васюник.

Нагадаємо, у Львові також продовжується кампанія «Україні проти Януковича». Українці приєднуються до судового позову Арсенія Яценюка проти президента Віктора Януковича.

Усіх, хто звинувачує Януковича у переписуванні «під себе» Конституції, підписанні Харківських угод, позбавленні пільг чорнобильців і афганців, знищені лідерів опозиції, ухвалення «мовного» закону і решти злодіянь, закликають приєднатися до акції і поставити свій підпис у позовній заяві проти Януковича.