Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Голова громадської організації «Розвиток громади» Марія Вагіла зазначила: «Від маленьких ініціатив до глобальних проектів можна докласти зусиль, щоб змінити нашу громаду на краще. Сьогодні ми зібрали людей, які через громадську організацію та благодійний фонд «Розвиток громади»  творили добро».

Нагородили насамперед підприємства, установи та організації, як підтримали важливі соціальні ініціативи «Розвитку громади». Зокрема, за підтримку українською книгою, фінансування шахового гуртка у сиротинці та подарунки від св. Миколая дітям-сиротам, оплату гуртів для дітей загиблих учасників АТО, надання приміщення і підтримки інших соціальних проектів тощо.

Зі свого боку виконавчий директор Благодійного фонду «Розвитку громади» Вероніка Хідченко також подякувала меценатам за благодійні внески та добре серце.  

До слова, соціальні проекти «Розвитку громади» спрямовані на допомогу особам з інвалідністю, дітям-сиротам, дітям Героїв війни тощо. Також громадська організація займається і правозахисними проектами, антикорупційною діяльністю тощо.