Почесну нагороду та грошову премію кращому спортсмену грудня на прохання голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського вручив держсекретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов. Нагороди також отримали і тренери спортсмена – Василь Шаповалов та Валерій Романенков.

Почесне звання найкращого спортсмена Львівщини у грудні Роман Гладиш виборов завдяки успішному виступу на четвертому етапі Кубку світу з трекових велоперегонів у місті Сантьяго (Чилі, 8 – 10 грудня 2017 р.). Вихованець львівської школи велоспорту Роман Гладиш виборов «бронзову» медаль в гонці омніум (своєрідне велосипедне багатоборство) серед чоловіків, а разом із тернополянином Віталієм Гринівим посів четверте місце у престижній чоловічій парній гонці медісон.

Для Романа Гладиша бронза на етапі в Чилі стала другою нагородою Кубків світу після третього місця в дисципліні скретч в Кембриджі-2015. 22-річний львів'янин на треці в Сантьяго в омніумі набрав 128 балів та поступився лише японцю Ейя Хасімото (143) і Даніелю Холлоуейя (146) із США.

Довідка:

Гладиш Роман Іванович народився 12 жовтня 1995 року у м. Львові. Член національної збірної команди України з велосипедного спорту. Майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту (трек), представляє Збройні сили України та Львівську обласну школу вищої спортивної майстерності.

Розпочав займатися велоспортом у СДЮШОР «Локомотив» (Львів) під керівництвом тренерів Василя Шаповалова та Андріана Ковбасюка. Упродовж 2010 -2014 років навчався на відділенні велоспорту Львівського училища фізичної культури в групі старшого вчителя відділення велоспорту Андрія Каргута. Від 2016 року-студент факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Неодноразовий переможець чемпіонатів України, виборював нагороди чемпіонатів Європи та Кубків світу серед юніорів та молоді, переможець «Гран-Прі Польщі – 2017».

 

«Вголос»