Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, за процесуального керівництва прокурорів відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Львівської області, задокументовано діяльність злочинного угруповання, члени якого в період з грудня 2014 року по вересень 2015-го вчинили 2 розбійні напади, 2 грабежі та крадіжку, проникнувши в автомобіль.

До вказаної групи входили 3 мешканці міста Львова. Спільники ретельно планували напади, залякували своїх жертв та використовували спецзасоби для конспірації.

Встановлено, що постраждалим від діянь зловмисників завдано шкоди на суму більше ніж 6 млн грн.

На цей час усім учасникам угруповання повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 185 (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах організованою групою), ч. 5 ст. 186 (грабіж, вчинений в особливо великих розмірах організованою групою) та ч. 4 ст. 187 (розбій, спрямований на заволодіння чужим майном із застосуванням насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинений організованою групою, що спричинило матеріальну шкоду в особливо великих розмірах) КК України.

Їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Зазначимо, що, згідно з чинним законодавством, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років волі з конфіскацією майна.