Як стверджують батьки учнів та педагоги, навчальний заклад намагаються тимчасово закрити, об'єднавши з іншою школою, прикриваючи це капремонтом приміщення. Проте на капремонт у бюджеті передбачено всього 295 тис. гривень, за які неможливо реально відремонтувати школу. У відділі освіти Галицького району подейкують, що капремонт суттєво затягнеться, а тому російськомовна школа уже не повернеться у своє приміщення.

Вчителі та батьки стверджують, що керівництво управління освіти Львівської міської ради намагається виселити школу, оскільки має плани щодо подальшого використання будинку, який є пам'яткою архітектури. Зокрема, не виключено, що в це приміщення начальник управління освіти Львівської міськради п. В. Огура планує перенести приватну школу «Ерудит», якою сам керував до призначення в міськраду, і де навчаються діти міського голови Львова п. А. Садового.

У той же час учнів ЗОШ №35 заплановано перевести у ЗОШ №6 (Личаківський район) та ЗОШ №52 (Галицький район), які на даний час переповнені і не мають можливості прийняти таку кількість дітей.

Батьки та вчителі школи закликають міську владу Львова не порушувати конституційні права дітей та не вчиняти дій щодо ліквідації ЗОШ №35.