Зокрема активісти протестують проти відкриття кримінального провадження проти націоналістів за їхні дії у Львівській облраді наприкінці травня цього року.

«Переслідування українських націоналістів за політичними мотивами чи не один із методів влади дискредитувати націоналістичний рух. Поліцейське свавілля, незважаючи на реформу, далі продовжує існувати. 
А обшуки, затримання та хибні звинувачування – звичний для влади спосіб 
завадити патріотичним сили змінювати цю країну», – повідомляють у Національному Корпусі.

Телеканал НТА веде пряму трансляцію з місця подій.

Як писав «Вголос», 30 травня українські націоналісти від кількох політичних сил перед приміщенням Львівської обласної ради, де відбувалось пленарне засідання сесії, провели акцію з вимогою до місцевих депутатів прийняти звернення до Верховної ради, Кабінету міністрів та Президента України. У зверненні українських націоналістів йдеться про необхідність прийняття закону про амністію для учасників антитерористичної операції, націоналізацію російського капіталу в Україні, припинення постійного зростання тарифів з оплати комунальних послуг та продовження чинного мораторію на продаж землі до врегулювання економічної та соціально-політичної ситуації в країні.

 

«Вголос»