Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Орест Друль — останній чинний редактор в українських медіа з покоління дисидентів і самвидавників, за плечима котрого — легендарний вже альманах «Євшан-зілля», газета «Поступ», тижневик «PostПоступ», журнал «Місто. Поліс». Цей довгий шлях привів Ореста до створення унікального цивілізаційного проекту — Інтернет-газети «Збруч», який став інтелектуальним майданчиком для нових дискурсів і через те — джерелом нових сенсів. І який, разом з виразною галицькою акцентацією, вперто продовжує вписувати Україну у світовий контекст», — йдеться у повідомленні.

До слова, премію «За поступ у журналістиці» заснувала «Капітула Поступу». До неї входять друзі і колеги відомого журналіста і редактора Олександра Кривенка, який трагічно загинув 9 квітня 2003 року. Традиційно церемонію вручення Премії імені Кривенка супроводжує Лекція Свободи. Цьогорічну доповідь виголосив історик, звільнений із полону так званої «ДНР» Ігор Козловський.

Нагадаємо, Премію вручають щорічно у травні до дня народження Олександра Кривенка. Від 2013 року церемонія відбувається у межах Lviv Media Forum. У минулі роки лауреатами премії «За поступ у журналістиці» стали українські журналісти та редактори Сергій Рахманін, Володимир Ар'єв, Сергій Лещенко, Вахтанг Кіпіані, Олена Притула, Мустафа Найєм, Юлія Мостова, Костянтин Усов, Олекса Шалайський, Христина Бердинських, Левко Стек, Наталка Седлецька, Роман Вінтонів, а також польський журналіст і дипломат Марчін Войцеховський.

 

 «Вголос»