Про це заявив начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Сергій Зюбаненко зазначив, що кадровий потенціал міліції міста Львова «є здоровим, нормальним». Керівники усіх підрозділів та управлінь повністю виконують свої зобов’язання. Однак матеріально-технічне забезпечення міліції сьогодні є незадовільним. 

«Я приділю окремо час цьому питанню і покажу журналістам як живе львівська міліція. Але, знаєте, якщо в архівах знайти фото-, відео зйомку 70-80-х років, то побачимо, що в приміщеннях, де зараз знаходяться працівники міліції ніщо не змінилося», - сказав головний міліціонер Львова. 

Він додав, що із 28 камер спостереження, які встановлені сьогодні у місті, працює лише двадцять одна. Це впливає на профілактику та розкриття злочинів у громадських місцях, розкриття злочинів, за які відповідає ДАІ. 

«Для порівняння, на львівському стадіоні сьогодні встановлено 350 камер. Розумію, що це специфічна споруда, це спец-об‘єкт, але у Львові ситуація в цьому плані незадовільна. Іде оптимізація, реорганізація, і після Євро у місті  Львові будуть такі ж скорочення, які проходять у інших містах нашої держави. Для Львова це буде не дуже добре, оскільки рівень розкриття вуличних  злочинів залишається на досить високому рівні, тому що працює вулична постова служба. Але після скорочення невідомо що нас буде чекати», - пояснив Сергій Зюбаненко. 

Він додав, що покращення матеріально-технічної бази міліції вплине на ставлення громади до правоохоронців, а також на ефективність роботи самих міліціонерів. 

Сергій Зюбаненко нагадав, що міське управління міліції зараз знаходиться у приміщенні, орендованому в СБУ. Відповідно встановлювати нове обладнання та проводити ремонт у приміщенні, яке міліції не належить, недоречно. Головний міліціонер Львова додав, що зараз ведуться перемовини із міським головою щодо виділення приміщення для управління.