Засідання суду щодо розгляду справи за позовом Державного комітету України у справах національностей та міграції до газети "Ідеаліст" сьогодні у Львові не відбулося через неявку відповідача, головного редактора цієї газети Михайла Маньковського.
Пана Маньковського чекали близько півгодини, після чого один із представників „Ідеалісту” заявив, що Михайло Маньковський хворий і на засідання не з’явиться.
Суддя Сергій Гирич відклав засідання суду через неявку відповідача та його представника Романа Козака. «Якщо таке повториться на наступному засіданні, то такі дії будуть розцінені як неповага до суду. І справа розглядатиметься без відповідачів», — таке рішення сьогодні виніс суддя Сергій Гирич.
На заплановане засідання приїхав голова Державного комітету України у справах національностей та міграції Геннадій Москаль. Також був присутній представник прокуратури м. Львова.
Як вже повідомляло агентство, у Львові розпочався розгляд справи за позовом Державного комітету України у справах національностей та міграції до газети "Ідеаліст".
Державний комітет України у справах національностей та міграції звинувачує газету „Ідеаліст” у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.