Про це начальник управління житлового господарства Юрій Голець повідомив під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Юрій Голець зазначив, що бюджет проекту «S.O.S безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Луцьк, Люблін та Івано-Франківськ» становить 298 тис. 446 євро, із яких для Львова передбачені 216 тис євро. Власний внесок Львова в цьому проекті становить 21 тис. 619 євро.

За словами начальника управління ЛМР, проект «S.O.S» повинен був реалізовуватись від вересня 2012 року до липня 2014 р, однак міська рада вже подала у Польщу документи на продовження конкурсу, адже не може повністю внести свою частину коштів  через проблеми із казначейством.

Чиновник запевнив, що у міській раді вже мають попередню згоду від партнерів про продовження проекту «S.O.S» до червня 2015 року.

Як відомо, зоозахисні організації Львова вимагають від Львівської міської ради проведення незалежного аудиту щодо виконання проекту та використання коштів наданих Євросоюзом у рамках міжнародної фінансової допомоги для будівництва муніципального притулку у Львові – проект «SOS».

Як писав «Вголос», кілька десятків представників зоозахисних організацій Львова 10 липня із мирним пікетом прийшли під Львівську міську раду. Пікетувальники вимагали у міського голови Андрія Садового вирішити питання гуманного поводження із вуличними тваринами у Львові.