ЛЬВІВ, 21 ЖОВТНЯ, КОНТЕКСТ МЕДІА. ― 20 жовтня близько 18.15 у Львові на вулиці Мазепи чотирма невідомими особами було вчинено напад на спостерігача місії Міжнародної організації спостереження за виборами в країнах СНД (CIS EMO) Бахтієра Худойбердієва.
Про це „Контекст-медіа” повідомили в керівник місії CIS EMO в Україні Олексій Кочетков.
Напад стався о 18.00 на вул. Мазепи, коли спостерігач від Таджикистану повертався додому з однієї з виборчих дільниць, на якій знайомився із станом готовності до дня голосування на виборах Президента України.
Худойбердієв був доставлений до лікарні для надання першої медичної допомоги. Після чого він одразу ж виїхав до Києва і зараз проходить подальше обстеження. „Худойбердієв отримав струс мозку, до того ж його вдарили в живіт ногою, а він нещодавно переніс операцію на підшлункову і є підозри, що в нього міг розійтися внутрішній шов”, ― розповів Олексій Кочетков.
„У вівторок представники місії провели прес-конференцію у Львові про неготовність ДВК до виборів і можливість зриву виборів на Західній Україні. Вчора ж представники місії Йоханос Андерсен (Данія) та Бахтієр Худойбердієв (Таджикистан) відвідували ДВК у Львові і збирали інформацію для звернення до ЦВК. На їхні телефони протягом двох останніх днів стали поступати дзвінки з погрозами. Невідомі з міських телефонів вимагали, щоб вони зібрали речі і виїхали зі Львова. Номери телефонів зафіксовано і передано до міліції”, ― зазначив Олексій Кочетков.
Правоохоронні органи зараз займаються цією справою, а Йоханос Андерсен контактує з ними, ― додав Олексій Кочетков.