Про це повідомила сьогодні керівник Центру туристичної інформації Олена Голишева, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Безкоштовна екскурсія проходитиме у рамках Днів туризму, які святкуватимуть протягом 25-27 вересня.

На думку керівника Центру, туристи з Німеччини та Австрії є найприскіпливішими. Адже під час екскурсії вони ставлять безліч запитань.

«Німці люблять подорожувати. Більш того, вони серйозно готуються до кожної мандрівки: знайомляться з історією міста, вишукують інформацію про архітектурні пам’ятники, читають біографії скульпторів, які тут жили й працювали. І тому приходять до нас вже добре підготовленими, з купою запитань», – підкреслила Олена.

Для гід-перекладачів працювати з допитливими туристами завжди цікаво. Тому й вирішили приділити їм більше увагу. До речі, за словами керівника Центру, згідно зі статистикою, гості з Німеччини посідають друге місце серед всього потоку туристів до Львова. Випереджають німців поляки, які частіше відвідують стародавнє українське місто.

Відповідаючи на запитання, чому екскурсія має таку незвичну назву «Прогулянка для равликів», Олена Голишева відповіла: «Ми не ставимо для себе завдання бігати по Львову. Разом з нашими гостями ми будемо повільно насолоджуватися родзинками львівської архітектури».

Екскурсія «Прогулянка для равликів» відбудеться 27 вересня. Стартує на пл. Ринок біля Центру туристичної інформації о 15:00.