Про це повідомив о. Петро Баран, ЧНІ, голова Комісії УГКЦ у справах монашества, під час чергового засідання Комісії, що відбулося 2 жовтня 2012 року.

Доповідачами наукової конференції будуть: секретар Конгрегації у справах богопосвячених осіб Архиєпископ Йосиф Тобін, ЧНІ, о. Йоанікій Чверенчук, ЧСВВ, о. Орест Вільчинський, керівник проекту «Католицький оглядач». А серед співдоповідачів - с. Василія Струтинська, ЧСВВ, с. Христофора Буштин, голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, о. д-р Володимир Груца, ЧНІ, с. Валентина Рябушко із Згромадження сестер Милосердя св. Вінкентія, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ми хочемо вивчити та дослідити стан покликань до монашого життя в УГКЦ та ознайомитися із пасторальними програмами роботи над покликаннями. На основі доповідей і представлених на конференції пасторальних програм ми плануємо розробити загальну програму праці над покликанням до монашого стану. Очевидно, ми також прагнемо викликати зацікавлення до богопосвяченого життя та спонукати суспільство до переусвідомлення монашого покликання», − розповів про завдання конференції о. Петро Баран.

Джерело: РІСУ