Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

На думку громадського діяча Андрія Іонова, найімовірніший варіант розвитку подій після підписання мінських домовленостей: Україні слід чекати на недовге перемир’я на Донбасі.

«Хотілося, щоб «Мінськ-2» завершився «поганим, але миром», але поки що події говорять про інше. Радше за все, миру не буде, лише недовге перемир’я. Окрім того, Росія спробує повністю захопити Донецьку і Луганську області й надалі розхитуватиме ситуацію в Україні», – наголосив громадський діяч і додав, що на інтуїтивному рівні відчуває, що російська «імперскість», на відміну від української «хуторянськості», призведе до продовження тиску на нашу державу.

Своєю чергою, громадський діяч-правозахисник із Москви Сергій Олевич сказав, що мінські угоди не зупинять Путіна, і він надалі посилатиме в Україну своїх диверсантів.

«Диверсії триватимуть, доки Захід не прокинеться. Путін і надалі «колупатиме» Україну, а потім полізе до Прибалтики, Казахстану, Білорусі. Вважаю, поки західні країни не об’єднаються і не дадуть Путіну гідну відсіч, нічого не вийде», – пояснив Сергій Олевич.

На думку політолога Антоніни Колодій, мінські угоди для України все-таки можна вважати перемогою, бо на зустріч удалося витягнути Путіна.

«Присутність Володимира Путіна на переговорах у Мінську важлива сама собою. Адже нам удалося витягнули його як головного винуватця подій на Донбасі. Окрім того, Україні вдалося згуртувати навколо себе майже всі провідні цивілізовані країни, які нас підтримують», – зазначила політолог.

Говорячи про подальший розвиток ситуації на Донбасі, росіянин Павло Шелков, який неодноразово був на Майдані в Києві, підкреслив, що перемогти Путіна Україна зможе лише після зміни влади в Росії.

«Довгостроково Україна переможе лише після зміни режиму в Росії. Доки Путін буде при владі, війна в України триватиме», – наголосив правозахисник з Москви. Він також сказав, що росіяни вже оцінили героїзм українського народу, через це немає сумнівів щодо його майбутньої перемоги.

«Немає сумнівів, що Україна переможе в цій боротьбі, і тоді Росію судитиме міжнародна спільнота», – запевнив Павло Шелков.