Андрій Мацелюх, представник Львівської асоціації розвитку туризму акцентував увагу на розвитку тематичного туризму, який може залучити більше туристів не лише до Львова, а й до містечок, що поблизу. Це зокрема етнофестивалі, цікаві народні традиції, яких у Львівському регіоні досить багато, це й сільський туризм, туризм для людей з особливими потребами, тощо.

Начальник Управління туризму Львівської міської ради Галина Гриник у свою чергу запропонувала можливі способи промоції міст, на прикладі Львова. Це у першу активна робота в Інтернеті, створення сайтів для туристів, робота в соцмережах, створення електронних каталогів туристичних та культурних об'єктів своєї місцевості. Це й створення туристично-інформаційних центрів, участь на виставках, як в Україні, так і закордоном.

Також п. Гриник запропонувала представникам інших міст можливу співпрацю, оскільки з покращенням роботи Львівського аеропорту, збільшиться кількість туристів до Львова, яким буде цікаво побачити й інші міста. А інформація про туристично привабливі міста області може бути розміщена в бортовому журналі, який готує управління туризму Львівської міської ради.