Про це інформує кореспондент Вголосу.

Костянтин Грищенко повідомив, що призначення Віктора Шемчука відбулося відповідно до Указу Президента України № 115/2013.

Новий голова Львівської обласної державної адміністрації зазначив, що зробить усе, «аби робота на цій відповідальній посаді відповідала високому рівню».

«Всі кращі напрацювання, які були розпочаті на Львівщині, будуть доведені до кінця і знайдуть своє логічне вирішення. Основними пріоритетами роботи будуть залишатися добробут мешканців, їхня безпека, робота на благо нашої держави. Запевняю вас, що ніхто ніяких ані політично-спонукальних, ані репресивних функцій виконувати не буде, – перед нами такі завдання ніхто не ставив», – сказав Віктор Шемчук.

Він додав, що його команда жорстко вимагатиме додержання законів, жорстко каратиме за будь-які прояви корупції, здирництва чи хабарництва, вимагатиме того, щоб на Львівщині дотримувались закону та порядку.

Також новий керівник Львівщини пообіцяв новий формат взаємин із пресою та громадськістю.

Віктор Шемчук розповів, що на початку своєї діяльності на новій посаді вивчить «спадок», який дістався йому від попередньої влади, а вже потім зосередиться на тих питаннях, які насамперед турбують мешканців області.

«Мені дуже приємно працювати на Львівщині, адже я повертаюся в те місто, де 5 найкращих років мого життя. Тут зародилася моя сім’я. Думаю, я повернувся додому», – сказав Віктор Шемчук.