Конкурс організований робочою групою з питань впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті, яка утворена відповідно до розпорядження Львівського міського голови № 163 від 12.06.2014.

Результати конкурсу будуть використані у процесі  впровадження безготівкової системи оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті міста Львова.

Учасники конкурсу отримають можливість здійснити представлення своїх проектів у сфері безготівкової системи оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті.

Пропозиції повинні містити: технічну пропозицію; юридичну модель побудови системи; техніко-економічне обґрунтування реалізації моделі, в тому числі, умови фінансування реалізації відповідної моделі, наприклад, за рахунок коштів приватних інвесторів, міжнародних фінансових організацій, бюджету, кредитних ресурсів та інших джерел; інформацію про наявність досвіду у сфері реалізації системи "е-квиток";  іншу інформацію.

Основними критеріями відбору кращих пропозицій є: відповідність технічному завданню; нижча вартість реалізації моделі; краще технічне рішення; коротший термін впровадження; комфортність для пасажирів; наявність досвіду з реалізації системи «е-квиток»; відповідність чинному законодавству.

Учасник конкурсу може оформити та подати тільки одну конкурсну пропозицію.

Конкурсна пропозиція передається учасником конкурсу у конверті. На конверті зазначається поштова адреса організатора конкурсу та найменування учасника конкурсу і його місцезнаходження.

Заявка подається українською мовою. Претенденти нерезиденти готують заявку англійською мовою з обов’язковим перекладом українською мовою.

До закінчення терміну подання конкурсних пропозицій учасники конкурсу мають право вносити зміни до них з метою їх вдосконалення або знімати свої пропозиції з розгляду. Після розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями вносити зміни до пропозицій учасників конкурсу не дозволяється.

Учасник конкурсу має право відкликати свою конкурсну пропозицію до останнього дня прийому конкурсних пропозицій, повідомивши про це письмово. Датою відкликання є дата реєстрації письмового звернення учасника.

Місце подання пропозицій: управління транспорту та зв‘язку департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради за адресою: вул. Академіка Сахарова, 2, Львів, 79012, Україна та на електрону пошту: [email protected], [email protected].

Строк подання пропозицій: до 10:00 год. 01.12.2014.

Розкриття конвертів відбудеться 10.12.2014 о 12-00 у к. 230 Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок,1.

Рішення про результати конкурсу приймається робочою групою до 01.02.2015 і оприлюднюється протягом 10 робочих днів.

КОНТАКТИ: управління транспорту та зв‘язку департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, вул. Академіка Сахарова, 2, Львів, 79012, Україна, начальник управління В.Щир, тел. (fax): +38 (032) 2615566

E-mail: [email protected], [email protected]