Зокрема, голова Львівської обласної організації партії «Українська партія» Остап Стахів повідомив про те, що у Галицькому районі Львова, по 3-му окрузі, на дільниці №11012 член ДВК Овчаренко Олександра Євстахівна взяла велику кількість бюлетенів і понесла їх на вул. Шота Руставелі 34А.

Крім того, за словами Стахіва, на цій дільниці пресують спостерігачів, через що вони просять захисту правоохоронців. «Члени ДВК стверджують, що начебто тут спостерігачі не дають їм працювати, заглядають під руки», - додав він.

Член ради ЛОО партії Фронт Змін Орест Шейка повідомив про те, що у Львівській міській раді зразки бланків протоколу змінювалися три рази, бо перші два зразки начебто були з помилками. «Про можливість використання цих бланків можна лише здогадуватися», - сказав він».

Заступник голови ЛОО УНП Андрій Зозуляк заявив про випадки «каруселів» у Залізничному районі Львова, де автобусами довозили людей на дільниці. Також, за його словами у Франківському районі були випадки фотографування бюлетенів. «Факти прямої агітації були поміченими у Сихівському районі, де за себе агітували самі кандидати у депутати. Крім того, багато бюлетенів із помилками у прізвищах», - додав він.

За словами голови Львівського міського осередку «Удар» Юрія Мартинюка, певні дільниці Львова закривалися на 20 хвилин, виганяючи спостерігачів, начебто для того, щоб поставити печатки на бюлетенях. Також проводилася і фотозйомка бюлетенів, вихід людей з пустими бюлетенями. Були зафіксовані випадки і подвійних списків виборців.

За словами представників Львівських обласних та міських організацій партій правоохоронні органи поки що ніяк не реагують на дані порушення.